Skip to content

O nás

O nás

O nás

Geotermálna voda s teplotou 57 až 72 °C, vyvierajúca z dvoch prameňov, má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo a zabezpečuje v bazénoch oddych i relax pre všetky vekové kategórie. Návštevníkov čaká 7 bazénov s celoročnou prevádzkou, okrem nich aj 6 impozantných vonkajších bazénov, vybavených vodnými masážnymi tryskami, hracími elementmi, vnútornými i vonkajšími toboganmi.

V stredisku sa nachádza aj nový saunový a vitálny svet. Návštevníci sa môžu tešiť na príjemný relax v útulnom prostredí. O zábavu a adrenalín sa postarajú vnútorné tobogany s kúzelnými svetelnými efektmi, obrovský letný toboganový park, detské i športové ihriská. Súčasťou veľkolepého letného zážitkového sveta je populárny skokanský bazén s troma skokanskými mostíkmi a piatimi plošinami, lezeckou stenou nad vodou i vodopádmi.

K dispozícii je taktiež bazén s názvom „unášajúca rieka“, ktorá obklopuje ostrov s odpočinkovým priestorom, fontánou, relaxačnou jaskyňou s priezračným vodopádom a perličkovým kúpeľom, ponúkajúcim fyzickú i psychickú pohodu.

Stredisko srdečne očakáva každého, kto si chce zažiť vlny a more zážitkov!

Thermal Corvinus Veľký Meder

Naše služby

Chcete oddýchnuť, užiť si relax a zahodiť starosti?
Príďte k nám a načerpajte energiu počas celého roka v príjemnom prostredí v našom novom vitálnom svete.

Wellness & Spa

Zastavte, zahoďte na chvíľu svoje starosti a zbavte sa bezprostredného stresu.

Bazény

Zažite rýchlu či bláznivú jazdu na našich tobogánoch.

Programy

Patričná dávka adrenalínu, dávka fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok.

Kúpalisko Thermal Corvinus

Jednoznačným víťazom zážitkového kúpania v akvaparku je vlnový bazén, v ktorom sa cítite ako vo sviežich vlnách ozajstného azúrového mora. Pobyt na termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi spríjemňujú aj rôzne animačné programy. 

Nechýbajú tu ani vyhľadávané stravovacie jednotky so širokou ponukou obľúbených kulinárskych špecialít, štekliacich chuťové poháriky.

Aquapark Thermal Corvinus Veľký Meder

Máte záujem?

Stačí prísť alebo nás kontaktujte!