Skip to content

Vonkajšie detské ihriská

AQUAPARK THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER

Korytnačí hrad

Detské ihrisko „Korytnačí hrad“ sa nachádza pri vonkajšom detskom bazéne termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. 

V teplých letných mesiacoch tu nájdu deti pod korunami stromov príjemný chládok a možnosť zabaviť sa na hojdačkách, šmýkačkách, preliezačkách, lezeckých stenách. Ihrisko má vkusnú a účelnú architektúru, bol naplánovaný akademickým sochárom Jozefom Kliským. 

Jednotlivé prvky sú vyrobené prevažne z prírodného materiálu. Našich najmenších návštevníkov tu čaká veľa krásnych chvíľ a zážitkov.

Hrad orliaka morského

Detské ihrisko „Hrad Orliaka Morského“ má vkusnú a účelnú architektúru. Bolo postavené podľa návrhov akademického sochára Jozefa Kliského. 

Zachovanie pôvodného tvaru dreveného materiálu robí každý kus ihriska originálnym a jedinečným. Hracie prvky ako malý labyrint, šmýkačky, hojdačky, preliezačky, lezecké steny sú vyhotovené z agátového dreva. 

Inšpirujú fantáziu, podporujú estetické cítenie a dávajú priestor športovým prvkom, ktoré rozvíjajú motorické zručnosti detí a mládeže.

Deti sa môžu hrať pri pobyte na termálnom kúpalisku vo Veľkom Mederi pod dohľadom rodičov v príjemnom a ekologicky bezpečnom prostredí.
AQUAPARK THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER

Máte záujem?

Stačí prísť alebo nás kontaktujte!